Usługi interLAN

Stawiamy na kompleksową obsługę

Aby zapewnić jak najlepszą obsługę i komfort pracy, przygotowaliśmy pakiet usług towarzyszących wdrożeniu i opiece posprzedażowej. Dlatego decydując się na inwestycję w rozwiązania interLAN, otrzymujesz możliwość skorzystania z szerokiego zakresu wsparcia bezpośredniego.
Analiza przedwdrożeniowa

Stanowi ważny etap przygotowania do wdrożenia. Dotyczy dużych firm, u których wdrożenie ma kompleksowy charakter i obejmuje integrację z systemami zewnętrznymi. Kluczowa rolę ze strony interLAN odgrywa zespół wdrożeniowców, który analizuje specyfikę działalności firmy, przeprowadza przegląd procesów oraz pełni funkcję doradczą.


Wdrożenie

Obejmuje instalację i konfigurację oraz szkolenie z obsługi programu. Polecamy każdej firmie, która dąży do maksymalnego wykorzystania możliwości zakupionej wersji programu. Usługa konfiguracji zapewnia przygotowanie systemu do pracy pod kątem różnych wymagań. Szkolenie przyśpiesza pełne korzystanie z możliwości systemu.
Szkolenie

Usługa szczególnie ważna dla nowych użytkowników systemu. Jak pokazuje praktyka szkolenie skutecznie przyśpiesza wykorzystanie oprogramowania przez użytkownika w pełnym zakresie już od pierwszych dni pracy. Polecamy również użytkownikom, którzy chcą doszkolić się w obsłudze wybranych modułów systemu.Opieka Autorska

Całoroczne wsparcie techniczne, mające na celu utrzymanie ciągłości pracy systemu. Umowa Opieki Autorskiej świadczona przez firmę zapewnia pomoc serwisową w formie telefonicznej, mailowej i zdalnej w godzinach pracy interLAN: 8.00 - 20.00 (pn. - pt.). Ponadto gwarantuje dostęp do aktualnych wersji programów interLAN.Gotowość Serwisu

Usługa ponadstandardowa. Świadczona jest Klientom, u których wymagania dotyczące wsparcia serwisowego wykraczają poza Opiekę Autorską. Konsultacje i wsparcie techniczne w tym przypadku mogą być realizowane w trybie 24/7/365.Audyt

Realizowany jest u Klientów, którzy korzystają z systemu SPEED od pewnego czasu i dążą do dalszego rozwoju. Audyt polega na sprawdzeniu, w jakim stopniu system jest wykorzystywany w odniesieniu do jego możliwości. Ma również na celu wskazanie jak można zoptymalizować i zautomatyzować bieżącą pracę.


Backup

Usługa tworzenia automatycznej kopii bezpieczeństwa bazy danych. Usługa polecana każdej firmie, a doceniana przez wszystkich Użytkowników, którzy doświadczyli ryzyka bądź faktycznej utraty bazy danych.


Integracja z systemami zewnętrznymi

Usługa skomunikowania systemu SPEED z wybranymi systemami finansowo-księgowymi, giełdami ładunków, systemami GPS i aplikacjami mapowymi. Integracja z rozwiązaniami własnymi Klienta lub mniej popularnym oprogramowaniem dostępnym na rynku wymaga indywidualnego podejścia.


Dzierżawa oprogramowania

Umożliwia korzystanie z oprogramowania interLAN na zasadach abonamentu bez konieczności zakupu licencji.

Dowiedz się więcej o interLAN

O nas Dlaczego interLAN System SPEED

DO GÓRY